آریا صعود تابان

آسانسور باربر

آسانسورهای باربر یکی از مهمترین بالابرهای خدماتی محسوب می‌شوند. همان گونه که از نام این آسانسور مشخص است، کاربرد آن برای جا به جا کردن اقلام سنگین در ساختمان می‌باشد. این نمونه از آسانسور باید توانایی حمل وزن سنگین را داشته باشد چون کاربردش برای حمل بار است نه مسافر.

آسانسورهای باربر تا حدود زیادی شبیه آسانسورهای مسافربر هستند. تفاوت های ظاهری آن ها، دکوراسیون کابین (دیواره ها، کف، سقف، نوع نورپردازی، و …. ) هستند. برای کف آسانسورهای مسافربر کارفرما معمولا سنگ های تزیینی را ترجیح می دهند، در حالی که کف آسانسورهای باربر از ورق آجدار انتخاب می شود. عرض درب آسانسورهای باربر اکثرا مساوی عرض کابین انتخاب می شود تا باری که در کابین جا می گیرد، هنگام عبور از درب با مشکل مواجه نشود. در حالی که عرض درب آسانسورهای مسافربر معمولا کمتر از عرض کابین است.

کابین های آسانسورهای باربر در استاندارد جهانی به کلاس های 1 و 2 و 3 تقسیم بندی شده اند .

آسانسورهای باری نسبت به موارد مشابه، از تجهیزات و ایمنی بالاتری برخوردار می‌باشند که برای حمل بار سنگین و یا تعداد افراد زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آسانسورهای حمل بار در مکان‌های زیادی مانند انبارها، آشپزخانه‌ها، بیمارستان‌ها، کارخانجات، کارگاه‌ها و غیره استفاده می‌شود.

از این نوع آسانسورها در ساختمان‌های مسکونی نیز استفاده می‌شود. در مجتمع‌های مسکونی که ساکنان آن زیاد است، وجود یک آسانسور باربر در کنار آسانسور مسافر‌بر امری ضروری است. از آنجایی که آسانسورهای مسافر‌بر کوچک هستند، لذا وجود یک آسانسور باربر در ساختمان می‌تواند در زمینه حمل اثاثیه بسیار مفید باشد.

ارتفاع این آسانسورها از 1 تا 20 متر است و می توان آن را طبق الزامات مشخصات ویژه نردبان های آسانسور سفارشی کرد.

آسانسورهای باربر مجاز به حمل کالاهای خطرناک قابل اشتعال و مواد منفجره نیستند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

یادگیری و آموزش

500

پروژه ها

1300

مشاوره موفق

10

تجربه

300

مشتری واقعی

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت کاهش هزینه های شما می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

ارتباط با ما

برندهای محصولات

موتور مونتاناری
موتور ساسی
موتور و گیربکس الکو
سیفکو
روانکار
درب اتوماتیک یاران
موتور گیربکس بهران