آریا صعود تابان

آسانسور خانگی (Home Lift)

آسانسور یکی از نیازهای اصلی همه ساختمان‌های چند طبقه به شمار می‌رود. اما هزینه نصب آن نیز اهمیت زیادی دارد. برای خرید آسانسورهای خانگی، ابتدا باید با کارشناسان و متخصصین تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب کنید. پس از جمع‌آوری اطلاعات کافی در مورد آسانسور مورد نظر، در آخر کارشناسان برای بازدید حضوری و شناسایی محل مناسب جهت نصب، به ساختمان مراجعه می‌کنند.

آسانسورهای خانگی دونفره و تک نفره تقریبا مینی آسانسور هستند و در مقایسه با بقیه آسانسورها اندازه کوچکتری دارند. برای نصب آسانسورهای خانگی احتیاجی به تخریب زیاد نیست و از جک بالارونده هیدرولیکی در سیستم جابجایی استفاده می‌شود.

این آسانسورها احتیاجی به چاهک، موتورخانه، سیم بکسل و وزنه ندارند و از نظر مصرف برق بهینه هستند. جالب است بدانید که آسانسور خانگی کوچک تا 40 درصد در مصرف برق صرفه جویی می‌کند.

تا زمانی که کاربرد آسانسورهای خانگی مطابق با دستورالعمل‌های ایمنی آنها انجام شده و به صورت منظم سرویس شوند می‌توانند بسیار ایمن باشند. علاوه بر اینکه این نوع از آسانسورها در هنگام حرکت صدا و لرزش ایجاد نمی‌کنند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

یادگیری و آموزش

500

پروژه ها

1300

مشاوره موفق

10

تجربه

300

مشتری واقعی

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت کاهش هزینه های شما می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

ارتباط با ما

برندهای محصولات

موتور مونتاناری
موتور ساسی
موتور و گیربکس الکو
سیفکو
روانکار
درب اتوماتیک یاران
موتور گیربکس بهران