آریا صعود تابان

تعمیرات آسانسور

تعمیرات آسانسور و رفع خرابی آسانسور

در صورت خرابی آسانسور، تعمیر آسانسور توسط یک شرکت با سابقه که از متخصصین مجرب در این زمینه استفاده می‌کند الزامی است. هر گاه با خرابی آسانسور مانند مواردی همچون ایست آسانسور، باز و بسته نشدن درب‌ها، تغییر صدا و غیره مواجه شدید، نیاز به تعمیر آسانسور دارید.

امروزه با رشد سریع جوامع بشری و ساخت ساختمان‌های بلند، لزوم استفاده از آسانسور بیش از هر زمان احساس می‌شود. همچنین تعمیرات آسانسور و سرویس به موقع آن امری لازم است. میلیونها آسانسور در جهان به طور 24 ساعته در حال فعالیت هستند که در صورت خرابی میتواند مشکلات و هزینه های زیادی را برای افراد به دنبال داشته باشد.

آسانسورها به طور مداوم نیاز به تعمیرات و سرویس دارند. فرانک لیووتی رئیس شرکت آسانسور بروکلین میگوید: “با آسانسور جدید باید مانند یک ماشین جدید رفتار کرد. باید به طور مداوم روغن آن را چک کرد و اگر قطعات آسانسور نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، هر چه سریعتر این کار انجام شود”

یک آسانسور با نگهداری و رفع خرابی به موقع، باید بین 15 تا 20 سال به صورت مداوم برای شما کار کند. اما با توجه به نوع کاربرد آسانسور، برخی قطعات به مرور زمان ممکن است به تعویض و یا تعمیر نیاز داشته باشند.

توجه داشته باشید حتی اگر تمامی خدمات تعمیر آسانسور و سرویس آن را به موقع انجام داده باشید، باز هم ممکن است زمانی برسد که تجهیزات و قطعات غیر قابل اعتماد شوند. در این صورت برای جلوگیری از خرابی بیشتر باید قطعات فرسوده تعویض شوند.

خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور

همانند سایر تجهیزات مدرن، آسانسورها نیز تکامل یافته و تکنولوژی آن ها رو به پیشرفت است. آسانسورها در طول عمر خود نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. تکنسین های شرکت آریا صعود تابان امکان تعمیر آسانسور، سرویس آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور، مدرن سازی آسانسور، بازرسی آسانسور و سایر خدمات آسانسورهای مسکونی را برای شما فراهم می کنند.

زمانی که آسانسور خراب شود، کارکنان، مشتریان، فروشندگان و بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار می دهد. در حقیقت از کار افتادگی آسانسور بر روند کار تاثیر منفی گذاشته و جا به جایی وسایل از یک طبقه به طبقه دیگر دشوار خواهد شد. برای کسانی که آسانسور در منزل خود دارند، خدمات تعمیراتی برای کمک به اشخاصی که در مرحله اول به آسانسور نیاز دارند، بسیار ضروری است.

خراب شدن آسانسور به مرور زمان باعث پوسیدگی و خوردگی شده و این پوسیدگی باعث از کار افتادن آسانسور می گردد. متخصصان شرکت آریا صعود تابان، بهترین شیوه ها و نیازهای ساختاری در سطح تجاری و مسکونی آشنا هستند. اگر وضعیت آسانسور به قدری بد باشد که نه تنها نیاز به سرویس و نگهداری بلکه نیاز به نوسازی و به روز رسانی داشته باشد، متخصصان شرکت آریا صعود تابان با بهترین راهکارها این مشکلات را حل خواهند کرد

ما مشتاقانه منتظریم تا شما را با بهترین محصولات و خدماتی که صنعت ما در رابطه با سرویس یا تعمیر آسانسور ارائه می دهد آشنا کنیم. خدماتی که می تواند سطح بسیار متفاوتی از کیفیت را در زمینه انواع دستگاه های بالابر و آسانسور در اختیار شما قرار دهد.

در شرکت آریا صعود تابان، شما با عالی ترین سطح خدمات مراقبت و پشتیبانی نصب و نگهداری آسانسور مواجه خواهید شد. همچنین خدمات ما به همراه ارائه راه حل های مقرون به صرفه، مستحکم و کارآمد ارائه می شود. تضمین کیفیت خدمات و ارائه تضمین ها لازم و خدمات پس از فروش، از جمله ویژگی هایی است که خیال شما را از بابت دریافت خدماتی با کیفیت و مطمئن آسوده می کند.

نکاتی در مورد تعمیر آسانسور

فرقی نمی‌کند آسانسوری که از آن استفاده می‌کنید، چه برندی و ساخت کجا باشد. تمامی آسانسورها نیازمند سرویس و نگهداری به صورت مداوم هستند. رفع خرابی به موقع آسانسور می‌تواند شما را از هزینه های بالای تعمیرات آسانسور در آینده دور نگه دارد.

  • کار را به کاردان بسپارید

فارق از اینکه آسانسور شما چه مشکلی دارد و به چه نوع تعمیراتی احتیاج دارد، انتخاب یک شرکت با تجربه با تکنسین‌های توانا می‌تواند در صرف هزینه کمتر و دریافت خدمات با کیفیت شما را یاری کند.

آسانسور به واسطه دارا بودن بخش‌های مختلف و حساس باید حتما توسط افراد متخصص تعمیر و نگهداری شود تا به کارآیی و کیفیت آسانسور شما لطمه‌ای وارد نشود.

  • صرفه جویی ممنوع

شاید بعضی مواقع به واسطه سرویس آسانسور متحمل هزینه هایی شوید که برای شما زیاد خوشایند نباشد و تصمیم به حذف آنها بگیرید. اینکار نه تنها با به خطر انداختن جان افراد همراه است بلکه در نهایت موجب پرداخت هزینه بیشتر بواسطه خرابی‌های آینده می‌گردد.

حتی زمانی که نیاز به تعمیر آسانسور دارید در هزینه ها صرفه جویی نکنید و علاوه بر صرف هزینه بیشتر برای انتخاب افراد متخصص، قطعات با کیفیت نیز برای آسانسور خود تهیه کنید.

  • آچار به دست نشوید

اینکه در مدار آسانسور سیمی اتصالی کرده و یا لوله آبی در گودال آسانسور ترکیده فرقی ندارد! شما قبل از انجام هر اقدامی باید با تعمیرکار تخصصی آسانسور و شرکت آسانسور خود تماس بگیرید.

آسانسور وسیله‌ای است که مستقیما با سلامتی افراد در ارتباط است و اقدام خودسرانه در تعمیر آسانسور می‌تواند عواقب مخربی به همراه داشته باشد.

  • امروز را فردا نکنید

سرویس آسانسور امری ضروری است که در یک بازه زمانی مشخص باید انجام شود. به تعویق انداختن زمان سرویس می‌تواند باعث خرابی بیشتر قطعات آسانسور شود. اینکه آسانسور شما مثل ساعت کار می‌کند دلیلی بر عدم رسیدگی به آن نمی‌شود. آسانسور احتیاج به بازرسی های ماهانه دارد که باید توسط افراد دلسوز و دقیق انجام شود.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

یادگیری و آموزش

500

پروژه ها

1300

مشاوره موفق

10

تجربه

300

مشتری واقعی

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت کاهش هزینه های شما می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

ارتباط با ما

برندهای محصولات

موتور مونتاناری
موتور ساسی
موتور و گیربکس الکو
سیفکو
روانکار
درب اتوماتیک یاران
موتور گیربکس بهران