آریا صعود تابان

پله برقی

بهترین مزایای پله برقی در دنیای مدرن امروز:

– جابجایی مردم

ویژگی اصلی پله برقی این توانایی است که می تواند تعداد زیادی از مردم را به طور همزمان از یک نقطه به نقطه دیگر جا به جا کند ، برخی از پله برقی ها ، مانند پله برقی های متروی لندن ، به طور ویژه برای مسافت های طولانی تر طراحی شده اند. وقتی یک جفت پله برقی در کنار یکدیگر مستقر می شوند ، افراد هم زمان می توانند هم به سمت بالا و هم به سمت پایین حرکت کنند. این یک مزیت نسبت به آسانسور است ، که فقط می تواند همزمان یک بار افراد را با ظرفیت بسیار کمتری جابجا کند.

– راحتی

پله برقی هنگام روشن شدن ، افراد را به طور توماتیک جابه جا می کند ، در حالی که افراد به راحتی در جای خود ساکن هستند. به این ترتیب ،استفاده از پله برقی به تحرک جسمی کمتری نیاز دارد. افرادی که هنگام راه رفتن درد یا دشواری را تجربه می کنند ، می توانند مسافت طولانی تر را با سهولت و با یک راحتی نسبی طی کنند. پله برقی ها دارای فضای زیادی هستند، خصوصاً در مقایسه با آسانسورها و یا راه پله های باریک تر که ممکن است افراد در آنها با هم برخورد فیزیکی داشته باشند.

– کارایی

هدف از ساخت پله برقی، حمل و نقل افراد است. پله برقی این وظیفه را به نحو احسن انجام می دهد. به طور مثال، در مقایسه با پله افراد میتوانند در مدت زمان نسبتاً کوتاهی بین بسیاری از طبقات ساختمان تردد داشته باشند. از آنجا که پله برقی دارای پله های زیادی است، به گروه بزرگی از افراد اجازه می دهد تا بلافاصله سوار شوند و به انتظارهای طولانی مشابه آسانسورها نیازی ندارند.

– راهنما

پله برقی زمانی موثر است که به عنوان یک راهنمای مسیر استفاده شود. در یک مکان با سیستم حمل و نقل پیچیده، مانند متروهای مرکز شهری، مخصوصا در جاهای شلوغ باید با کنترل جمعیت، ازدحام را کاهش داد و از منتظر نگه داشتن افراد جلوگیری کرد. پله برقی در حفظ حرکت افراد از یک نقطه به نقطه دیگر کاملا کارآمد است. هنگامی که پله برقی در موزه یا ساختمان های تجاری و توریستی استفاده می شود، بازدیدکنندگان به راحتی میتوانند به تمام نمایشگاه ها و یا سایر مکان های دیدنی دسترسی پیدا کنند.

– سرعت قابل تنظیم

به عنوان بخشی از توانایی خود در کاهش و کنترل ازدحام جمعیت، پله برقی این مزیت را دارد که میتواند با توجه به جمعیت، سرعت خود را تنظیم کند. به عنوان مثال در موقعیت های شلوغ، پله برقی به طور اتوماتیک حرکتی آهسته پیدا میکند و به این صورت از ازدحام مسافران در یک نقطه خاص جلوگیری می کند. پله برقی همچنین می تواند در زمان عدم استفاده از آن انرژی خود را ذخیره کند. در این مواقع پله برقی در حالت خاموش قرار می گیرد و به یک راه پله تبدیل می شود.

برای اینکه یک پله برقی به طور موثر وظایف خود را انجام دهد، باید اطمینان حاصل کنید که آن را از یک تولید کننده با تجربه خریداری می کنید که بهترین محصولات را به شما ارائه می دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

یادگیری و آموزش

500

پروژه ها

1300

مشاوره موفق

10

تجربه

300

مشتری واقعی

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت کاهش هزینه های شما می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

ارتباط با ما

برندهای محصولات

موتور مونتاناری
موتور ساسی
موتور و گیربکس الکو
سیفکو
روانکار
درب اتوماتیک یاران
موتور گیربکس بهران